Dark Light

pngaaa.com-1507510

Dla kogo

Program kierowany jest do wszystkich gmin w Polsce – miejskich, miejsko-wiejskich, wiejskich.

money-icon-red

Poziom finansowania

Gminy otrzymają dofinansowanie w formie grantu do 100% wydatków kwalifikowanych.

Minimalna wysokość grantu dla jednej gminy wynosić będzie 100 000 zł, natomiast maksymalna to 2 000 000 zł.

Maksymalna kwota dofinansowania będzie wskazana dla każdej gminy w dokumentacji konkursowej z chwilą uruchomienia naboru.

dates-icon-png-3

Harmonogram konkursu

Konkurs podzielony jest na 3 rundy, każda gmina będzie miała wyznaczoną dla siebie rundę, listę gmin w pierwszej rundzie będzie można poznać 18 października – wtedy też uruchomiony zostanie pierwszy nabór. Będzie on trwał 30 dni. Informacje o terminach kolejnych rund będą na bieżąco pojawiały się na stronie internetowej programu.

CYFROWA GMINA – ROZWIĄZANIA DLA SEKTORA PUBLICZNEGO

OFEROWANE PRZEZ DYSK-SIECIOWY.PL

Sprzęt IT umożliwiający zdalny dostęp do zasobów

Urządzenia umożliwiające zdalną obsługę oraz dostęp do jednego bądź wielu komputerów poprzez sieć IP. Rozwiązania firmy ATEN cechują się niezawodnym działaniem, zaawansowanym bezpieczeństwem oraz łatwością użytkowania.

Nowoczesne systemy do transmisji na żywo

Wielokanałowe miksery AV umożliwiają transmisje na żywo z 3-4 kamer, w wysokiej jakości, w wielu ciekawych układach oraz z możliwością dodawania logotypów, belek opisowych, podpisów wydarzenia czy uczestników.

Oprogramowanie do backupu, usługi chmurowe

Proste, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dostosowane do indywidualnych potrzeb danej jednostki. Proponowane rozwiązania zapewniają kompleksową ochronę i łatwe odzyskiwanie cennych danych.

Niezawodne rozwiązania do backupu i przechowywania danych

Wysokiej klasy bezpieczeństwo danych. Ekonomiczne i wydajne. Pozwalają na tworzenie środowisk zapewniających ciągłość działania kluczowych systemów informatycznych w jednostkach samorządowych.

NASZE ROZWIĄZANIA

Firma QNAP to dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych. Zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligentnej pamięci masowej, inteligentnej sieci oraz inteligentnego wideo.
Aktualnie producent wprowadza rewolucyjne rozwiązanie Cloud NAS, które jest częścią najnowocześniejszego oprogramowania działającego w oparciu o subskrypcję i zróżnicowanego ekosystemu kanałów usługowych. Urządzenia QNAP to nie tylko serwery NAS będące zwykłą pamięcią masową, ale również cała gama urządzeń tworzących infrastrukturę sieciową w chmurze, która umożliwia użytkownikom hostowanie i projektowanie systemów analizy w oparciu o sztuczną inteligencję, przetwarzanie brzegowe i integrację danych.

Firma ATEN to tajwański producent innowacyjnych rozwiązań zapewniających komunikację i możliwość udostępniania informacji oraz pozwalających na proste nawiązywanie łączności z wartościowymi informacjami i osobami.
Oferta firmy obejmuje rozwiązania takie jak przełączniki KVM, w tym konsole KVM LCD, produkty z serii over IP umożliwiające wydajne zarządzanie infrastrukturą IT z dowolnego miejsca na świecie, całą gamę profesjonalnych urządzeń audio-wideo, łącznie z nowoczesnymi mikserami do przeprowadzania atrakcyjnych transmisji na żywo, jak również produkty do inteligentnego zarządzania energią infrastruktury IT.

Firma Synology umożliwia przedsiębiorstwom zarządzanie danymi oraz ich zabezpieczanie i ochronę, bez względu na sposób uzyskania tych danych.
W ofercie producenta oprócz dysków sieciowych do bezpiecznego przechowywania danych znajdują się również rozwiązania do wirtualizacji danych, zarządzania nimi, jak również sieciowe czy do monitoringu.
Najnowsze usługi firmy obejmują bezpieczne rozwiązania chmurowe, idealnie wpisujące się w realizację skutecznego backup’u opartego na zasadzie 3-2-1, polegającej na przechowywaniu przynajmniej trzech kopii danych (3 x backup), w tym dwóch kopii na różnych urządzeniach (2 x backup), z których jedno (1 x backup) znajduje się w innej lokalizacji niż np. siedziba firmy.

Oprogramowanie NAKIVO Backup & Replication oferuje tworzenie kopii zapasowych, replikację, przełączanie awaryjne, tworzenie kopii zapasowych w chmurze, redukcję danych i wiele innych.

Pozwala zabezpieczyć maszyny wirtualne VMware, Hyper-V, Nutanix, serwery fizyczne Windows, Linux i stacje robocze Windows 10 oraz odzyskać obiekty aplikacji, pojedyncze pliki i foldery z kopii zapasowych czy przywrócić je do pierwotnej lub pośredniej lokalizacji. NAKIVO Backup & Replication rozszerza funkcjonalność Backup for Microsoft 365 oraz zapewnia większą elastyczność ochrony danych VMware vSphere jak również bezpośrednie połączenie dla MSP oraz Backup z migawek zapasowych.
Oprogramowanie NAKIVO umożliwia realizację backupu wg strategii 3-2-1.

Integruje się z serwerami NAS firm Synology, QNAP, ASUSTOR, NETGEAR i innymi.