Dark Light

Zasady wysyłki

Koszt dostawy kurierem
Wysyłki kurierem realizowane są za pomocą firmy: UPS. Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówienia. Do wyboru są dwie formy przesyłki kurierskiej, po przedpłacie oraz za pobraniem.

Darmowa dostawa
Darmowa wysyłka oferowana jest dla wszystkich zamówień, których łączna wartość wynosi minimum 1000 PLN. Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy UPS. Darmowa dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski.

Koszt przesyłki

W przypadku kwoty niższej niż 1000 PLN za całość zamówienia, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 15 PLN.Koszt dostawy paczkomaty inPost
Wysyłka z pomocą paczkomatów InPost możliwa jest o ile wymiary zamówionych produktów nie przekracza wymiarów paczki A, B lub C. W związku z tym, że sklep nie kontroluje rozmiarów przesyłki w przypadku kiedy zamówienie przekroczy rozmiar paczki zostanie zaproponowana wysyłka kurierem. Wysyłka tym sposobem dostępna jest po przedpłacie, brak opcji za pobraniem.

Rozmiary paczek

  • Paczka A (8 x 38 x 64 cm)
  • Paczka B (19 x 38 x 64 cm)
  • Paczka C (41 x 38 x 64 cm)

Darmowa dostawa
Darmowa wysyłka oferowana jest dla wszystkich zamówień, których łączna wartość wynosi minimum 1000 PLN. 

Koszt przesyłki
W przypadku kwoty niższej niż 1000 PLN za całość zamówienia, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 10 PLN.Zapłata gotówką w siedzibie sklepu
Za zamówiony towar można przed odbiorem zapłacić w siedzibie sklepu w Szczecinie, przy ul. Cyfrowej 6. Przyjmowana jest wyłącznie gotówka, nie ma możliwości płatności kartą płatniczą. 

Obszar wysyłek
Towar wg powyższych parametrów dostarczany jest tylko na terenie Polski. W przypadku wysyłki poza granicę Polski prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnego kosztu wysyłki.