Dark Light

DiskStation Manager

DiskStation Manager (DSM) to intuicyjny system operacyjny oparty na sieci Web, który działa na każdym serwerze Synology NAS. Został zaprojektowany tak, aby ułatwiać zarządzanie danymi: dokumentami, zdjęciami, muzyką, filmami i innymi ważnymi zasobami cyfrowymi. Oprogramowanie Synology NAS oferuje więcej niż tylko przechowywanie danych. DSM oferuje również dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług, które zapewniają rozrywkę i zwiększają wydajność w pracy.

Czerp korzyści z dostępu do plików 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Zapewniana użytkownikom możliwość uzyskiwania dostępu i udostępniania plików cyfrowych stanowi kluczową funkcję serwera NAS. Dzięki zgodności z systemami Windows®, Mac® OS X i Linux® serwer DiskStation jest najlepszym rozwiązaniem do różnych zadań w zakresie przechowywania i wymiany plików.
Obecnie większość osób codziennie przełącza się pomiędzy wieloma urządzeniami, co sprawia, że przechowywanie w chmurze staje się coraz bardziej popularne. Czasami nasze całe życie produkcyjne – raporty, notatki, referencje – opiera się na chmurze, co oznacza, że bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy ekonomicznego, wysoce wydajnego, całkowicie prywatnego rozwiązania w chmurze. Firma Synology oferuje właśnie takie rozwiązanie, a nawet więcej.

Serwer uniwersalny dostosowany do każdego zastosowania

Rozwiązania pamięci masowej firmy Synology zostały opracowane w celu wsparcia zarządzania zasobami cyfrowymi. Zestaw pakietów z wartością dodaną usprawnia codzienną działalność firmy, wzbogaca elastyczne opcje administracyjne, jak również chroni serwer DiskStation oraz cenne dane.

Rozrywka zawsze i wszędzie

Efektywna kosztowo i wydajna pamięć masowa do wdrożeń na dużą skalę

Niezależnie od tego, czy są to programy telewizyjne, czy też piosenki przechowywane na serwerze DiskStation, możesz je przesyłać strumieniowo zawsze i wszędzie. Jest to idealny internetowy album do przechowywania zdjęć i udostępniania ich bliskim osobom.

Ochrona danych

Replikacja, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w celu zapewnienia dostępności danych

Przedsiębiorstwa potrzebują skutecznej strategii ochrony danych w celu wyeliminowania ryzyka ich utraty. Dzięki wprowadzeniu narzędzia Snapshot Replication system operacyjny DSM 6.0 oferuje firmom niemal ciągłą ochronę danych, a także replikację danych z wielu lokalizacji, oferując bardziej kompleksową ochronę. Ponadto pakiet Synology Hyper Backup umożliwia teraz wykonywanie wielu wersji kopii zapasowych na wszystkich typach lokalizacji.

Virtual DSM i Docker DSM

Wirtualizacja do elastycznego przydzielania zasobów

Dzisiejsze organizacje muszą zapewniać odpowiednie warunki do szybkiego rozwoju swojej działalności przy minimalnych inwestycjach w sprzęt. W systemie DSM 6.0 wprowadzono technologie Docker DSM i Virtual DSM, umożliwiając firmom konsolidację wielu fizycznych serwerów przy użyciu wirtualizacji i zbudowanie niezawodnego środowiska z obsługą wielu dzierżawców na serwerze Synology NAS.

Chmura i synchronizacja plików

Twoje pliki zawsze pod ręką

Bez względu na używane urządzenie, pliki powinny być dostępne zawsze. Dzięki aplikacji Cloud Station można bardzo łatwo synchronizować pliki między wieloma urządzeniami oraz stworzyć własną prywatną chmurę. Ponadto aplikacja Cloud Sync oferuje bardziej precyzyjne elementy kontroli, umożliwiając synchronizowanie plików i przesyłanie kopii zapasowych plików od serwera Synology NAS do wielu usług pamięci masowej w chmurze.

Multimedia

Idealne rozwiązania dla Twoich filmów, obrazów i muzyki

W systemie DSM 6.0 firma Synology skupia się na optymalizowaniu doznań podczas korzystania z multimediów, oferując dobrze przemyślane i niezawodne funkcje, a także na integracji z popularnymi urządzeniami i aplikacjami innych firm. Dzięki zaprojektowanej na nowo aplikacji Video Station z transkodowaniem w trybie offline możesz oglądać swoje filmy o dowolnej porze i w każdym miejscu. Aplikacje mobilne do odtwarzania multimediów obsługują wiele urządzeń, w tym nowe urządzenia Apple TV, Apple Watch i urządzenia z systemem Windows 10, zapewniając wysoką jakość obrazu i dźwięku zawsze i wszędzie.s

Sieć i bezpieczeństwo

Analizuj, optymalizuj i chroń swoją infrastrukturę

Aby zapewniać pomoc w ochronie krytycznych danych i innych zasobów, system operacyjny DSM 6.0 oferuje nowe narzędzia do zarządzania i zapewniania bezpieczeństwa sieci, dzięki czemu serwer Synology NAS może być centralnym punktem strategii sieciowej. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z uwierzytelnieniem, system DSM 6.0 obsługuje protokół 802.1X, a dzięki integracji z usługą Let’s Encrypt można oszczędzać czas i pieniądze na zarządzanie certyfikatami SSL.

Rozbudowane indeksowanie treści

Błyskawiczna kontrola wszystkich plików

Archiwizuj więcej danych, oszczędzając czas i potrzebne zasoby. System DSM 6.0 oferuje kompleksową, a jednocześnie niezwykle wydajną funkcję, umożliwiającą szybkie wyszukiwanie wszystkich danych. Wyszukiwarka wszystkich treści obsługiwanych przez system DSM, działająca na wszystkich serwerach zgodnych z systemem DSM 6.0, umożliwia indeksowanie ponad 700 formatów plików, w tym dokumentów biurowych, oraz obsługuje metadane plików multimedialnych, zapewniając jeszcze doskonalsze wyszukiwanie.